תוצאות שלב ב' 2017

התלמידים הבאים מוזמנים לאימון המתקדם. הפרטים המלאים נשלחו באימייל. אם אתם מופיעים ברשימה זו, ולא קיבלתם מאיתנו אימייל – אנא צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי.

שם

בית ספר

עיר

אבי כדריה עירוני ד' תל אביב
אביאל בוג מקיף אורן-גינזבורג יבנה
אבנר קראוז מקיף אפרים קציר חולון
אוהד שינפלד הגמנסיה הריאלית ראשון לציון
איתי יהודה תיכון בן צבי קרית אונו
אלון פלדמן תיכון עתיד למדעים לוד
אלון קייזמן שלהבת שוהם
אלון לוין תיכון בן צבי קרית אונו
אלמוג ולד רשיש פתח תקווה
גל בר נחום עירוני ד' תל אביב
דניאל אגסי תיכון אהל שם רמת גן
טל לויטן עירוני ה חיפה
טל דב קופלביץ בית ספר העמק המערבי יפעת
יואב תמיר תיכון בליך רמת גן
יובל הירש סטנצ'יו תיכון אהל שם רמת גן
יובל סלנט בית הספר הראלי העברי חיפה
יובל שפרינץ תיכון אסיף משגב משגב
יוגב קוצר מקיף ג' אשדוד
יונתן הדס תיכון עירוני אילון חולון
יוסף קנר ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות קריית אתא
יותם רביץ הנדסאים הרצליה
ישראל קלרק ישיבת שעלי תורה בית שמש
ליאור הדסי הדרים הוד השרון
ליעם חנני עירוני ג על שם מוטה גור מודיעין מודיעין-מכבים-רעות
מאיה מיסיוק הכפר הירוק רמת השרון
מיה שלזינגר עירוני ד' תל אביב
מיכל בגם הגימנסיה העברית "הרצליה" תל אביב
מתן נבו הכפר הירוק רמת השרון
נגה אנושי ק. חינוך ע"ש דוד בן גוריון עמק חפר
נדב גרוסמן אמי"ת בר-אילן גוש-דן רמת גן
נועם גוטרמן אורט קרית מוצקין קרית מוצקין
נועם תא שמע עירוני ד' תל אביב
ניר שלמון תיכון בן צבי קריית אונו
נמרוד גודארד תיכון עתיד למדעים לוד
עדי ברשי תיכון מקיף על שם רוגוזין קרית אתא
עומר לוי תכון ע״ש גלילי כפר סבא
עידו אלוני אסיף משגב עצמון – שגב
עידן איזמירלי קריית חינוך על שם דוד בן גוריון מדרשת רופין
עמרי ויסברט מקיף ג' אשדוד
ענבר ולד עין גנים פתח תקווה
רון סולן הראשונים הרצליה
רועי סיני תיכון עתיד למדעים לוד
רז ספיר תיכון אהל שם רמת גן
שירה בן דור התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
שלמה ליבו עירוני ד' תל אביב
שקד אשכנזי אורט טכניקום גבעתיים

 

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

שלב ב' יתקיים ב-8.2.2017

שלב ב' של האולימפיאדה (התחרות הארצית) יתקיים השנה ביום רביעי 8.2.2017 בבניין דן­ דוד באוניברסיטת תל­ אביב (הבניין נמצא בחלקה הדרומי של האוניברסיטה, קרוב לשער 4 ולבניין המנהלה). המבחן יתחיל ב-14:00, אך יש להגיע ב-13:30 לצורך רישום. התחרות תימשך כ-­3 שעות. ניתן להגיע באמצעות הסעה מאורגנת של בית הספר או באופן עצמאי.

כל התלמידים אשר עברו את שלב א' או עברו את האתגר מוזמנים לשלב ב'.

שימו לב: כדי להתכונן לשלב ב', כדאי לפעול על פי ההנחיות שבמדריך איך מתחילים.

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

שלב א' נערך ב-1.12.2016

שלב א' נערך בבתי הספר בין 10:00 ל-12:00. מועד נוסף נערך בין 17:00 ל-19:00 דרך האתר, עבור תלמידים שלא נבחנו בבית הספר. התוצאות וטפסי הבחינה יתפרסמו בשבועות הקרובים. בהצלחה!

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

מדליית כסף ומדליית ארד לישראל – אולימפיאדת 2016

אולימפיאדת מדעי המחשב 2016 נערכה בקאזאן, רוסיה. כל הכבוד לארבעת חברי הנבחרת הישראלית, שחזרה עם הישגים מרשימים: לירן מרקין (מדליית ארד), נועם תא שמע, רון סולן, תומר אדר (מדליית כסף).

נועם תא שמע, לירן מרקין, תומר אדר, רון סולן
נועם תא שמע, לירן מרקין, תומר אדר, רון סולן

לפרטים נוספים ולוח תוצאות מלא, גשו לאתר הרשמי לשנת 2016 וגם לאתר הרשמי של האולימפיאדה.

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook