הנבחרות הישראליות לאולימפיאדה הבינלאומית

תחרות הנבחרת הישראלית

IOI
2016

רוסיה
רוסיה
נועם תא שמע, לירן מרקין, תומר אדר ורון סולן
נועם תא שמע, לירן מרקין, תומר אדר ורון סולן
מדליית כסף תומר אדר, "קרית חינוך על שם דוד בן גוריון", עמק חפר
מדליית ארד לירן מרקין, "ויצו נהלל", נהלל
None medal נועם תא שמע, "עירוני ד", תל אביב
None medal רון סולן, "הראשונים", הרצליה

IOI
2015

קזחסטן
קזחסטן
יונתן מושיוב, אביאל, יונתן גל, לירן, ניר ירון וניר לביא
יונתן מושיוב, אביאל, יונתן גל, לירן, ניר ירון וניר לביא
מדליית ארד לירן מרקין, "ויצו נהלל", נהלל
מדליית ארד אביאל בוג, "גינסבורג האורן", יבנה
מדליית ארד יונתן גל, "ריאלי בית בירם", חיפה
None medal ניר ירון, "התיכון למדעים ואומנויות", ירושלים

IOI
2014

טייוואן
טייוואן
אוהד, תום, ניר ורון
אוהד, תום, ניר ורון
מדליית כסף אוהד קליין, "ישיבת כפר גנים", פתח תקווה
מדליית ארד תום קלוורי, "הכפר הירוק"
מדליית ארד רון ריבצ'ין, "אורט בנימינה"
מדליית ארד ניר ירון, "התיכון למדעים ואומנויות", ירושלים

IOI
2013

אוסטרליה
אוסטרליה
רון, אוהד, תום ודניאל
רון, אוהד, תום ודניאל
מדליית זהב דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון
מדליית כסף תום קלוורי, "הכפר הירוק"
מדליית כסף אוהד קליין, "ישיבת כפר גנים", פתח תקווה
מדליית ארד רון ריבצ'ין, "אורט בנימינה"

IOI
2012

איטליה
איטליה
שחר, תום, דניאל ואוהד
שחר, תום, דניאל ואוהד
מדליית כסף תום קלוורי, "הכפר הירוק"
מדליית כסף דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון
מדליית ארד שחר מזרחי, "מקיף י", ראשל"צ
None medal אוהד קליין, "ישיבת כפר גנים", פתח תקווה

IOI
2011

תאילנד
תאילנד
יונתן מושיוב, אביאל, שחר, תום, דניאל ואורן בקר
יונתן מושיוב, אביאל, שחר, תום, דניאל ואורן בקר
מדליית כסף דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון
מדליית כסף אביאל אטיאס, "מטרו ווסט", רעננה
None medal שחר מזרחי, "מקיף י", ראשל"צ
None medal תום קלוורי, "הכפר הירוק"

IOI
2010

קנדה
קנדה
ד"ר אלה צור, אביאל, גל, רותם, דניאל ואורן בקר
ד"ר אלה צור, אביאל, גל, רותם, דניאל ואורן בקר
מדליית ארד גל דור, תיכון "אחד העם", פתח תקווה
מדליית ארד רותם ליס, "גימנסיה הרצליה", תל אביב
מדליית ארד דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון
None medal אביאל אטיאס, "מטרו ווסט", רעננה

IOI
2009

בולגריה
בולגריה
יושבים: תומר, רותם יעקב ויבגני. עומד משמאל: אורן בקר
יושבים: תומר, רותם יעקב ויבגני. עומד משמאל: אורן בקר
מדליית ארד יבגני פריימוביץ, "שבח מופת", תל אביב
None medal רותם ליס, "גימנסיה הרצליה", תל אביב
None medal יעקב גלקה, 'על"ה למדעים ולמוזיקה', הרצליה
None medal תומר עזרא, "אחד העם", חיפה

IOI
2008

מצרים
מצרים

נבחרת ישראל לא השתתפה, עקב אילוצי ביטחון.

IOI
2007

קרואטיה
קרואטיה
שחר, דן, הדר, ד"ר אלה צור ויבגני
שחר, דן, הדר, ד"ר אלה צור ויבגני
מדליית כסף שחר פפיני, "הריאלי", חיפה
מדליית כסף דן כרמון, 'על"ה למדעים', לוד
מדליית כסף הדר איצקוביץ, "מקיף י'", ראשל"צ
מדליית כסף יבגני פריימוביץ, "שבח מופת", תל אביב

IOI
2006

מקסיקו
מקסיקו
יבגני, בר, אמיתי ושחר
יבגני, בר, אמיתי ושחר
מדליית ארד יבגני פריימוביץ, "שבח מופת", תל אביב
מדליית ארד בר גואטה, "מקיף עומר", עומר
מדליית ארד אמיתי קמבר, "גאון הירדן", עמק בית שאן
None medal שחר פפיני, "הריאלי", חיפה

IOI
2005

פולין
פולין
מדריכה מקומית, יוני, אמיתי, יונתן, מלווה מקומי ושראל
מדריכה מקומית, יוני, אמיתי, יונתן, מלווה מקומי ושראל
מדליית זהב אמיתי קמבר, "גאון הירדן", עמק בית שאן
מדליית כסף יונתן מושיוב, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים
מדליית כסף יוני רוזנשיין, "גלילי", כפר סבא
None medal שראל כהן, "ליידי דייויס", תל אביב

IOI
2004

יוון
יוון
אורן, יונתן, אמיתי, יוני וד"ר דוד גינת
אורן, יונתן, אמיתי, יוני וד"ר דוד גינת
מדליית כסף יונתן מושיוב, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים
מדליית ארד אמיתי קמבר, "גאון הירדן", עמק בית שאן
מדליית ארד אורן בקר, "הראשונים", הרצליה
מדליית ארד יוני רוזנשיין, "גלילי", כפר סבא

IOI
2003

ארצות הברית
ארצות הברית
יונתן קומורניק, עומר, יונתן מושיוב ואורן
יונתן קומורניק, עומר, יונתן מושיוב ואורן
מדליית כסף יונתן מושיוב, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים
None medal אורן בקר, "הראשונים", הרצליה
None medal עומר פנט, "גימנסיה הרצליה", תל אביב
None medal יונתן קומרניק, "מקוה ישראל", חולון

IOI
2002

דרום קוריאה
דרום קוריאה
עם נבחרת סרי לנקה ומדריכה מקומית. עומד מימין - אריאל, עומד משמאל - נועם, יושבים מימין - מיכאל ויאיר.
עם נבחרת סרי לנקה ומדריכה מקומית. עומד מימין - אריאל, עומד משמאל - נועם, יושבים מימין - מיכאל ויאיר.
מדליית זהב יאיר חכם, "תיכון עומר", עומר
מדליית ארד נועם רפאל, "ישיבת מכון לב", ירושלים
מדליית ארד אריאל גוטמן, "ליאו באק", חיפה
None medal מיכאל קראסיק, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים

IOI
2001

פינלנד
פינלנד
ד"ר דוד גינת, רועי, אריאל, יאיר וסלבה
ד"ר דוד גינת, רועי, אריאל, יאיר וסלבה
מדליית זהב רועי מריאנר, 'על"ה למדעים', רעננה
מדליית כסף יאיר חכם, "תיכון עומר", עומר
מדליית ארד אריאל גוטמן, "ליאו באק", חיפה
None medal סלבה קרנר, "שבח מופת", תל אביב

IOI
2000

סין
סין
עם נבחרת איראן. יושבים מימין - שמוליק, יאיר, נועם (מאחור) ורועי.
עם נבחרת איראן. יושבים מימין - שמוליק, יאיר, נועם (מאחור) ורועי.
מדליית זהב נועם רפאל, "ישיבת מכון לב", ירושלים
מדליית כסף יאיר חכם, "תיכון עומר", עומר
מדליית כסף רועי מריאנר, 'על"ה למדעים', רעננה
None medal שמוליק פרונמן, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים

IOI
1999

טורקיה
טורקיה
עומדים - דוד ורועי. יושבים - אריאל ונועם. עומדת מימין - ד"ר אלה צור". עומד משמאל - ד"ר דוד גינת.
עומדים - דוד ורועי. יושבים - אריאל ונועם. עומדת מימין - ד"ר אלה צור". עומד משמאל - ד"ר דוד גינת.
מדליית כסף רועי מריאנר, 'על"ה למדעים', רעננה
מדליית ארד אריאל גוטמן, "ליאו בק", חיפה
None medal דוד לנצמן, "הריאלי", חיפה
None medal נועם רפאל, "ישיבת מכון לב", ירושלים

IOI
1998

פורטוגל
פורטוגל
ד"ר אלה צור, רועי, יהב, אורי אייל וד"ר דוד גינת
ד"ר אלה צור, רועי, יהב, אורי אייל וד"ר דוד גינת
מדליית כסף יהב נוסבאום, "מקיף נהלל", נהלל
מדליית כסף אורי ברקאי, "רוטברג", רמת השרון
מדליית ארד רועי מריאנר, 'על"ה למדעים', רעננה
מדליית ארד אייל רוזנברג, "ליאו באק"

IOI
1997

דרום אפריקה
דרום אפריקה
מרק, מדריך מקומי, יהב, יותם ,ד"ר דוד גינת, אריאל וד"ר אלה צור
מרק, מדריך מקומי, יהב, יותם ,ד"ר דוד גינת, אריאל וד"ר אלה צור
מדליית כסף יהב נוסבאום, "מקיף נהלל", נהלל
מדליית ארד יותם דרייר, "קציר", רחובות
None medal אריאל אמיר, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים
None medal מרק קודריצקי, "שבח מופת", תל אביב

IOI
1996

הונגריה
הונגריה
None medal שחר לובט
None medal איגור קורבצ'ב
None medal תום מאירוביץ'
None medal סרגיי נוביקוב
Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook