קטגוריה: שלג ג'

תוצאות שלב ב' 2017

התלמידים הבאים מוזמנים לאימון המתקדם. הפרטים המלאים נשלחו באימייל. אם אתם מופיעים ברשימה זו, ולא קיבלתם מאיתנו אימייל – אנא צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי.

שם

בית ספר

עיר

אבי כדריה עירוני ד' תל אביב
אביאל בוג מקיף אורן-גינזבורג יבנה
אבנר קראוז מקיף אפרים קציר חולון
אוהד שינפלד הגמנסיה הריאלית ראשון לציון
איתי יהודה תיכון בן צבי קרית אונו
אלון פלדמן תיכון עתיד למדעים לוד
אלון קייזמן שלהבת שוהם
אלון לוין תיכון בן צבי קרית אונו
אלמוג ולד רשיש פתח תקווה
גל בר נחום עירוני ד' תל אביב
דניאל אגסי תיכון אהל שם רמת גן
טל לויטן עירוני ה חיפה
טל דב קופלביץ בית ספר העמק המערבי יפעת
יואב תמיר תיכון בליך רמת גן
יובל הירש סטנצ'יו תיכון אהל שם רמת גן
יובל סלנט בית הספר הראלי העברי חיפה
יובל שפרינץ תיכון אסיף משגב משגב
יוגב קוצר מקיף ג' אשדוד
יונתן הדס תיכון עירוני אילון חולון
יוסף קנר ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות קריית אתא
יותם רביץ הנדסאים הרצליה
ישראל קלרק ישיבת שעלי תורה בית שמש
ליאור הדסי הדרים הוד השרון
ליעם חנני עירוני ג על שם מוטה גור מודיעין מודיעין-מכבים-רעות
מאיה מיסיוק הכפר הירוק רמת השרון
מיה שלזינגר עירוני ד' תל אביב
מיכל בגם הגימנסיה העברית "הרצליה" תל אביב
מתן נבו הכפר הירוק רמת השרון
נגה אנושי ק. חינוך ע"ש דוד בן גוריון עמק חפר
נדב גרוסמן אמי"ת בר-אילן גוש-דן רמת גן
נועם גוטרמן אורט קרית מוצקין קרית מוצקין
נועם תא שמע עירוני ד' תל אביב
ניר שלמון תיכון בן צבי קריית אונו
נמרוד גודארד תיכון עתיד למדעים לוד
עדי ברשי תיכון מקיף על שם רוגוזין קרית אתא
עומר לוי תכון ע״ש גלילי כפר סבא
עידו אלוני אסיף משגב עצמון – שגב
עידן איזמירלי קריית חינוך על שם דוד בן גוריון מדרשת רופין
עמרי ויסברט מקיף ג' אשדוד
ענבר ולד עין גנים פתח תקווה
רון סולן הראשונים הרצליה
רועי סיני תיכון עתיד למדעים לוד
רז ספיר תיכון אהל שם רמת גן
שירה בן דור התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
שלמה ליבו עירוני ד' תל אביב
שקד אשכנזי אורט טכניקום גבעתיים

 

תוצאות שלב ב' 2016

התלמידים הבאים מוזמנים לאימון המתקדם. הפרטים המלאים יישלחו באימייל. אם אתם מופיעים ברשימה זו, ולא קיבלתם מאיתנו אימייל עד יום שישי 19.2.2016 – אנא צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי.

שם

בית ספר

אביאל בוג גינסבורג האורן
אביעד קורנגוט ישיבת תורה ומדע ליד מכון לב
אייל חיזי הראשונים
איתי יהודה חטיבת שז"ר
איתי כהן מקיף ג' ע"ש רוגוזין
אלמוג ולד חט"ב רשיש
אלעד פרנס תיכון ע"ש בגין
אמיר נחום חט"ב שזר
גיא שטוטלנד מקיף עמית
דנה זיידמן עתיד למדעים לוד
טל דב קופלביץ העמק המערבי
יהונתן ליפשיץ שז"ר קריית אונו
יואב קמפפר אוסטרובסקי
יובל הירש אוהל שם
יובל סלנט הריאלי העברי
יונתן הדס תיכון אילון
יותם רביץ תיכון הנדסאים הרצליה ליד אונ' ת"א
יעקב קוסובורד למדעים ואומנויות
ירדן מודעי אלון
ירדן פורת תיכון למדעים ואומנויות
ירון ברודסקי תיכון דה שליט
לוטם בן יעקב תיכון הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול
ליאור פורת תיכון למדעים ואומנויות
לירן מרקין ויצו נהלל
מיה שלזינגר תיכון הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול
מיכאל ספוז'ניקוב שבח מופת
מתן נבו הכפר הירוק
מתן סוקולובסקי שבח מופת
מתן תורג'מן יאס"א
נועם תא-שמע עירוני ד
ניר שלמון בן צבי
סמדר בן-אלי עירוני ב׳ ע״ש יצחק רבין מודיעין
עדי שמיר תיכון למדעים ואומנויות
עדן אסטה הריאלי העברי
עומר פלג תיכון ע"ש אילן רמון
עומרי פאר עמי אסף
עידן דור אוסטרובסקי
עמית אייל ליד"ה
ראמי מסאלחה אלנהדה
רון סולן הראשונים
רועי אלדר בן צבי
רועי גרוס תיכון מדעי תורני כפר בתיה
רועי ירון רבין, עירוני ב' מודיעין
רועי סיני עתיד תיכון למדעים לוד
רותם מוזס ליד"ה
שירה בן דור ליד"ה
תומר אדר קרית חינוך ע"ש דוד בן גוריון בעמק חפר

 

אולימפיאדת ה-APIO

ביום ראשון הקרוב, 10.5.2015, תשתתף ישראל באולימפיאדת אסיה והאוקיינוס השקט (באנגלית: Asian-Pacific Informatics Olympiad, או בקיצור, APIO). בשונה מהאולימפיאדה הבינלאומית, תחרות ה-APIO נערכת באינטרנט והמדינות משתתפות מרחוק. בהצלחה לכל המתחרים!

תחרות פתוחה לקהל הרחב (Open APIO) תתקיים מיד אחרי האולימפיאדה, ביום ראשון 10.5.2015 בצהריים. התחרות תהיה זמינה במשך 24 שעות (עד יום שני אחרי הצהריים). בחלון הזמן הזה, כל משתתף יכול לבחור מתי להתחיל. מאותו רגע יעמדו לרשותו 5 שעות, כמו בתחרות הרשמית.

התחרות הפתוחה תכיל את אותן השאלות שיהיו ב-APIO הרשמי. אנחנו ממליצים לכל המעוניינ/ת להירשם ולהשתתף. בהצלחה!

הרשמה ל-Open APIO »

פרטים נוספים אפשר למצוא באתר ה-APIO.

תוצאות שלב ב'

להלן רשימת העוברים לשלב ג' – האימון המתקדם, מבין המשתתפים בשלב ב' שנערך ב-19.2 (וגם במועד השלמה ב-26.2). אנחנו מקווים שכל המתחרים, בין אם עברו ובין אם לא, למדו מהמבחן ונהנו ממנו.

רשימת העוברים »

כל העוברים מוזמנים למפגש הראשון של שלב ג', שיתקיים באחד הימים של השבוע 22.3-26.3. בימים הקרובים נשלח לכל המוזמנים תאריכים מדויקים והוראות הגעה.